Firma
Gabiony

Gabiony - panele ogrodzeniowePanele z których wykonane są ogrodzenia są dużo trwalsze i mocniejsze od porównywalnych siatek zgrzewanych.

Konstrukcja siatki mechanicznie utrzymuje drut w pierwotnym kształcie i zapobiega jakimkolwiek zmianom lub odkształceniom. Przeprowadzone testy wytrzymałościowe z wykorzystaniem specjalnej komory (komory solnej - wytwarzającej agresywną atmosferę potęgującą wpływ czynników atmosferycznych) wykazały, że stalowe elementy gabionów, pokryte odpowiednią warstwą powłoki cynkowej to najlepsze połączenie.

Spawane panele ogrodzeniowe - PANEL C, to najtrwalsze i najbardziej solidne połączenie stalowych prętów oraz poziomych profili stalowych. W otworach znajdujących się w poziomych "C-profilach" wprowadzone są druty, zespawane następnie z "C-profilem" odpowiednią metodą spawalniczą.

Metoda spawania wykorzystywana podczas produkcji PANELA C oraz daje doskonałą wytrzymałość mechaniczną oraz nie generuje powstawania ognisk korozji w miejscu połączenia. Wpływa to na trwałość i estetykę wykonania gotowego przęsła ogrodzeniowego. Specjalnie zaprojektowany "C-profil" wraz z przechodzącymi przez niego pionowymi prętami tworzą panel ogrodzeniowy. Ale to nie koniec produkcji...

W dalszym etapie rozpoczyna się zabezpieczenie antykorozyjne przęsła - pokrycie warstwą cynku, zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Cynk jak wiadomo z elektrochemii jest metalem bardziej odpornym na wpływ czynników zewnętrznych oraz korozję, więc doskonale chroni stal z której wykonany jest PANEL C. Dodatkowo przęsło po pokryciu warstwą cynku może być pokryte warstwą powłoki proszkowej w dowolnym kolorze z palety RAL - na życzenie klienta.

Powłoka proszkowa dodatkowo wzmacnia odporność korozyjną przęsła oraz podnosi walory estetyczne gotowego przęsła. Taka sama procedura zabezpieczenia antykorozyjnego dotyczy słupków oraz obejm, które wchodzą w skład kompletu.kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć w powiększeniu


Nasze produkty: Nasz adres: RAFMET