Firma
GabionyTyniec woj. małopolskie.

Gabiony ozdabiają osiedle domów jednorodzinnych. Gabiony miedzy domami ustawione są w sekwencji gabion panel bez fundamentów. Fundament jest tylko przy ciągłym murze gabionowych od ulicy.

Przykład gabionu składanego. Jest to zdjęcie odcinka gabionu złożonego z dwóch koszy gabionowych. Kosze gabionowe o wysokości od 2,4m najczęściej ze zględów montażowych zamawiane są z dwóch koszy nakładanych jeden na drugi. Jest to bardzo wygodna opcja przy układaniu kamienia.

Sławków woj. małopolskie.

Realizacja ogrodzenia gabionowego dla wymagającego klienta, który oczekuje prywatności dla swoich bliskich. Gabiony o wys. 2,2m i szerokości 0,4m stanowią idealne walory akustyczne.

Wieliczka woj. małopolskie.

Osiedle mieszkalne zbudowane przez znaną firmę developerska MURAPOL, dla których nasza firma dostarcza gabiony. Na zdjęciach można zobaczyć jak różnorodne jest zastosowanie gabionów: schody, łuki. Gabiony są tu nie tylko funkcjonalne ale są również ozdobą osiedla.

Ogrodzieniec woj. śląskie.

Amfiteatr - kosze gabionowe oddzielają główny plac od ulicy. Kosze gabionowe wykorzystano również jako ławki na których przymocowano drewniane deski.

Busko Zdrój Hotel BRISTOL

Luksusowy hotel SPA gdzie ozdobą ogrodów i tarasów są gabiony RAFMET. Gabiony mają tutaj różnorodne zastosowanie jak: elewacja budynku, obudowa tarasu, umocnienie skarp oraz schodów.

Ożarowice woj. śląskie.

Przykład gabionów ustawionych na fundamencie bez uskoków, gabiony w sekwencji: słupek - podmurówka. Widać jak zachowana jest prosta linia przy łączeniach gabionów.

Warszawa

Osiedle zamknięte w pełni ogrodzone gabionami. Gabiony na fundamencie połączone z panelami typu palisada.

Tułowice woj. opolskie.

Gabiony w połączeniu z drewnem doskonale podkreślają otoczenie. Precyzyjne ułożony kamień przez właścicieli, dla których samodzielny montaż okazał się łatwiejszy niż sądzili.

Urlaub - Niemcy

Gabiony z przerwami na krzewy doskonale komponują się z przydomowym ogródkiem, zapewniając domownikom prywatność.

Nasze produkty: Nasz adres: RAFMET